hledat
akce

Pokladní pro letní provoz koupaliště – brigáda i pracovní poměr

Hledáme nové členy do našeho týmu, kteří budou zajišťovat pokladní operace v pokladně na našich živých letních koupalištích. Pokud hledáte práci, která vám umožní být součástí letní atmosféry a zároveň získat cenné zkušenosti v oblasti obsluhy pokladny, pak je tato pozice právě pro vás!

Pracovní náplň:

  • obsluha pokladního systému
  • práce s finanční hotovostí a kartami
  • obsluha turniketů
  • poskytování informací o aktuálním ceníku a dalších službách koupaliště

Co od Vás očekáváme:

  • věk 18+
  • spolehlivost a pečlivost
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • zkušenosti s obsluhou pokladny výhodou
  • hmotnou odpovědnost a schopnost pracovat pod tlakem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • spolupráci v období od května do září, po domluvě i déle
  • možnost podpisu pracovní smlouvy i dohody
  • odměnu od 150,-Kč/hod
  • u pracovního poměru mzda od 28 600,-Kč/měsíc + příspěvek na stravování a 3 dny sick day
  • příplatky za víkendové směny
  • zázemí městské společnosti
  • celodenní pracovní směny
  • odborné zaškolení a podpora při adaptaci

Kontakt:

Lenka Tužičková, personalistka

tel.: 734 864 155 (po-pá 9-15)

e-mail: nabory@starezsport.cz

Kontaktujte nás

Pokud svou profesní budoucnost vidíte v naší společnosti, dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis s průvodním dopisem na uvedený e-mail, nebo nám rovnou zavolejte a uvidíme, jestli se nám vaše schopnosti a profesní zkušenosti přece jenom nepodaří na některé pozici ve STAREZu zúročit.

nabory@starezsport.cz