hledat
akce

Marketingový specialista - kreativec

Pro kompletní přípravu a realizaci marketingových kampaní, spolupráci při tvorbě věrnostního programu a zajišťování online i offline reklamy hledáme marketingového specialistu - kreativce.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kompletní příprava a realizace marketingové kampaně
  • zajišťování jednotného vizuálního stylu společnosti
  • správa grafického manuálu
  • zajištování online i offline reklamy, náměty na soutěže
  • plánování marketingových aktivit
  • práce s reporty, spolupráce na marketingovém plánu
  • kooperace při tvorbě věrnostního programu
  • aktualizace a správa profilů sportovišť na internetu a sociálních sítí, správa YT
  • aktualizace webových stránek společnosti

POŽADUJEME:

  • vzdělání min. SŠ s maturitou, znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientace v prostředí online marketingu a outdoorového marketingu

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené, možnost 2 dny HO, 3 sick day
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na volnočasové aktivity a rekreaci až 8 000 Kč za rok
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění až 500 Kč za měsíc
  • stravenky

ODMĚNA:

31 500 Kč

nástup možný ihned

Životopis a motivační dopis posílejte do 30. 9. 2022.

Kontakt:

Hana Suchá
tel.: 739 794 896
sucha@starezsport.cz

Kontaktujte nás

Pokud svou profesní budoucnost vidíte v naší společnosti, dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis s průvodním dopisem na uvedený e-mail, nebo nám rovnou zavolejte a uvidíme, jestli se nám vaše schopnosti a profesní zkušenosti přece jenom nepodaří na některé pozici ve STAREZu zúročit.

nabory@starezsport.cz