Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
hledat
Sportovní aktivity

Sportovní aktivity

Aktivity a služby

Sportareál Anthropos

Pronájem areálu

Sportovní areál za Anthroposem je vhodným místem k pořádání kulturních akcí většího i menšího rozsahu. Bohatá historie, nezapomenutelný genius loci a snadná dostupnost zajistí jedinečnou atmosféru. Pronajměte si areál s travnatou plochou, zpevněným oválem a charakteristickým terénním reliéfem, který je zasazený do malebné krajiny v Pisárkách.

Aquapark Kohoutovice

Plavání v bazénu

Bazén o délce 25 metrů rozdělený do 6 plaveckých drah s hloubkou v rozmezí 1,8–2 m je přesně to, co potřebujete pro pohodové kondiční plavání. Správný zážitek ze zdravého pohybu navíc podpoří komfortní teplota vody, která se pohybuje mezi 27-28 °C.

Aquapark Kohoutovice

Rekreační bazén

Krytý rekreační bazén plný atrakcí je to pravé místo pro zážitky nejen s rodinou. Voda v bazénu má příjemných 30 °C a na všechny milovníky vodní zábavy zde čekají vodní trysky, chrliče nebo perličkové rošty. Nechybí ani 90 m dlouhý tobogán nebo divoká řeka.

Aquapark Kohoutovice

Vířivka

Pro opravdový relax plný bublinek je v našem aquaparku k dispozici klasická vířivka. Příjemná masáž a voda o teplotě 34 °C vám alespoň na chvíli pomohou odplavit starosti všedních dnů.

Aquapark Kohoutovice

Brouzdaliště

Aquapark Kohoutovice nezapomíná ani na ty nejmenší. Po celý rok je pro ně dostupné kryté brouzdaliště. Voda v brouzdališti má teplotu 30 °C a jeho součástí je také vodní hřib, který dětem báječně zpestří zábavu.

Aquapark Kohoutovice

Střešní bazén

Oblíbené letní osvěžení nabízí venkovní střešní bazén s terasou. Bazén je otevřen vždy v závislosti na aktuálním počasí v době od 9:00 do 20:00 hodin, dozor zajišťuje kvalifikovaný plavčík. Střešní bazén je vhodný i pro menší děti, jeho hloubka je 80 cm a teplota kolísá mezi 28–30 °C.

Aquapark Kohoutovice

Sauna

Nedílnou součástí aquaparku Kohoutovice je i finská sauna s kapacitou hned 12 míst, kterou vytápíme na teplotu 99 °C. Pro návštěvníky je k dispozici vše potřebné – bazének, ledová studna i odpočívárna s dřevěnými relaxačními lehátky. V ceně je i zapůjčení prostěradla.

Aquapark Kohoutovice

Posilovna

Plně vybavená posilovna o rozloze 157 m2 a výhledem na kryté bazény vám umožní dokonalý trénink celého těla. K dispozici je kardio zóna, kde najdete orbitrack, rotoped, klasické běžecké pásy nebo naši novinku Spoteee, díky níž můžete vyzkoušet oblíbené běžecké trasy z celého světa. Samozřejmostí je i zóna silová s bohatým výběrem činek a posilovacích strojů.

Aquapark Kohoutovice

Saunování pro ženy

Každé pondělí od 18–20 hodin je sauna v Kohoutovicích vyhrazena ženám. Pravidelně pro ně připravujeme saunové ceremoniály, jejichž součástí je mimo samotného saunování i relaxační masáž trapézů a šíje a aplikace medových krémů a mořské soli.

Aquapark Kohoutovice

Saunování pro děti

Každý čtvrtek od 16:00 do 17:00 hodin si vaše děti mohou v Aquaparku Kohoutovice vyzkoušet saunování pro děti. Dozví se něco zajímavého o saunování, čeká je poslech pohádky a něco malého k občerstvení. Teplota sauny je uzpůsobena dětem.

Beach Riviéra

Pronájem kurtu

Riviéra a plážový volejbal patří neodmyslitelně k sobě, návštěvníkům areálu je zde k dispozici hned šest kurtů. Ty jsou k dispozici jak ke krátkodobým, tak ke dlouhodobým rezervacím. Svého oblíbeného sportu se váš tým nemusí vzdávat ani v zimě, kdy je všech šest kurtů zastřešeno moderní vytápěnou nafukovací halou. Trénovat nebo se jen skvěle bavit se tak můžete doslova po celý rok.

Fotbalové centrum

Pronájem hlavního hřiště

Hřiště s umělým povrchem s certifikací FIFA Quality o rozměrech 105 × 68 metrů je to pravé pro všechny aktivní příznivce fotbalu. Přiléhá k němu tribuna s kapacitou až 800 diváků, samozřejmostí je i odpovídající zázemí a šatny. Dostatek světla zajišťuje 6 stožárů s umělým osvětlením.

Fotbalové centrum

Pronájem tréninkového hřiště

Vše, co potřebujete pro kvalitní tréninky vašeho týmu najdete na našem tréninkovém hřišti o rozměrech 90 × 50 metrů. Jedná se o hřiště s povrchem Monoturf 260, dostatek světla zajišťují čtyři stožáry s umělým osvětlením. V těsné blízkosti hřiště se nachází kompletní zázemí a šatny.

Fotbalové centrum

Pronájem nafukovací haly

Přes zimu nafukovací hala, v létě tréninkové hřiště pro děti a přípravku. Hrací plocha o rozměrech 38 × 26 metrů je tak fotbalu k dispozici po celý rok. Nabízí umělý povrch Megagrass. V zimní sezóně je nafukovací hala plně klimatizovaná, k dispozici je stropní osvětlení. Šatny a další zázemí jsou v těsné blízkosti hřiště.

STAREZ ARÉNA VODOVA

Pronájem velké haly

Velká hala na ulici Vodova nabízí perfektní zázemí pro oblíbené míčové sporty. Hrací plocha o rozměrech 40 × 20 metrů a výška stropu 12,5 metru je dostatečná pro všechny typy sportů jako je basketbal, házená, volejbal, florbal nebo futsal. Divákům je k dispozici 2 900 míst k sezení. Halu je možné pronajmout i pro pořádání kulturních akcí s kapacitou až 5 500 míst k stání.

STAREZ ARÉNA VODOVA

Pronájem malé haly

Malá sportovní hala na ulici Vodova poskytuje výborné zázemí všem milovníků míčových sportů. S hrací plochou o rozměrech 40 × 20 metrů a výškou 8 metrů je vyhledávaným sportovištěm mezi příznivci basketbalu, házené, volejbalu, florbalu nebo futsalu. Součástí haly je i hlediště s kapacitou 900 míst k sezení. Halu je možné pronajmout i pro kulturní akce s maximální kapacitou 1 400 míst k stání.

STAREZ ARÉNA VODOVA

Bruslení pro veřejnost

Věděli jste, že kluziště Vodova patří mezi největší svého druhu republice? Ledová plocha o celkových rozměrech 56 × 26 metrů slouží pro bruslení veřejnosti už od roku 1970. Samozřejmostí jsou i doprovodné služby jako šatna a zázemí, občerstvení nebo půjčovna a brusírna bruslí.

Bruslení za Lužánkami

Bruslení pro veřejnost

Už od roku 2009 je možné chodit pravidelně každou zimu na bruslení za Lužánky. Ledová plocha o rozměrech 40 × 28 metrů je pro bruslení veřejnosti k dispozici ve všední dny i o víkendech a během státních svátků. Pro vytvoření ledové plochy využíváme ekologické teplonosné médium bez glykolu. Návštěvníkům jsou k dispozici i veškeré doprovodné služby jako je zázemí, občerstvení nebo půjčovna bruslí.

Malý fotbal

Pronájem hřiště

Přímo v centru Brna nabízíme možnost pronájmu plně vybaveného hřiště pro malou kopanou. Přijďte si zahrát se svým týmem! K dispozici jsou vám šatny i zázemí a vše co potřebujete ke hře. Povrch hřiště je v souladu s běžnými standardy vybaven umělou trávou a má rozměry 48 × 28 metrů.

Bazény Lužánky

Plavání v bazénu 50 m

Nejznámější a nejdelší krytý bazén v Brně je určen pro kondiční plavání veřejnosti i tréninky vrcholových sportovců. Teplota vody 27 °C a hloubka 1,8 metru představují ideální tréninkové prostředí pro všechny typy vodních sportů – od plavání a potápění až po vodní pólo. Na své si přijdou i příznivci skoků do vody díky několika skokanským plošinám v různých výškách.

Bazény Lužánky

Relaxační bazén

Relaxační bazén s teplotou 33 °C a hloubkou pouhých 80 cm je ideální pro odpočinek a aktivity rodičů s dětmi. Voda v bazénu splňuje ty nejpřísnější hygienické normy. Vstup je povolen dětem starším jednoho roku v plenkách určených speciálně pro plavání a zakoupit je můžete na naší pokladně.

Bazény Lužánky

Solná parní sauna

Ve wellness centru v Lužánkách je návštěvníkům k dispozici parní sauna s kapacitou 10 míst. V sauně je 100% vlhkost a je vytopena na teplotu 45 °C. O příjemnou a relaxační atmosféru se postarají nejrůznější vonné esence, které v parní sauně využíváme.

Bazény Lužánky

Sauny trojího typu

Hned za tří typů si mohou ve wellness centru Lužánky vybírat milovníci saunování. Je pro ně připravena sauna parní s vonnými esencemi, klasická finská sauna nebo biosauna s lávovými kameny. Každou saunu vytápíme na jinou teplotu a vlhkost vzduchu, na své si tak přijdou opravdu všichni. Samozřejmostí jsou ochlazovací a relaxační zóny.

Bazény Lužánky

Masáže

Wellness centrum Lužánky nabízí širokou škálu masáží. Vyberte si z naší nabídky tu, kterou vaše tělo pro dokonalou relaxaci potřebuje nejvíce. Ať už je to klasická masáž, masáž lávovými kameny, masáž s baňkami, masáž reflexní nebo sportovní, náš personál se o vás po předchozí rezervaci profesionálně postará.

Bazény Lužánky

VIP zóna s vířivkou

Navštivte naši VIP zónu ve wellness centru v Lužánkách. Vstup je omezen maximálně na 4 osoby a najdete zde parní saunu, relaxační zónu, a především luxusní vířivku s vodou o teplotě 33-35 °C. Přímo ve vířivce si můžete vychutnat některý z nápojů z naší nabídky, od osvěžujících drinků až po šampaňské.

Bazény Lužánky

Skokanský můstek

K 50 metrů dlouhému bazénu v Lužánkách neodmyslitelně patří také skokanská věž. Využívají ji především sportovci pro svoje tréninky, ale je přístupná i veřejnosti. Skokanské plošiny a prkna se nachází ve výškách 3, 5, 7,5 a 10 metrů nad hladinou vody.

Bazény Lužánky

Aqualužáci - lekce plavání

Chcete si vylepšit plavecký styl? Vyzkoušejte lekci plavání s trenérem zdarma v rámci časově neomezeného vstupu. Lekce pro dospělé jsou zdarma a probíhají pravidelně v úterý a čtvrtek v časech od 6:00 do 10:00 a od 19:00 do 22:00 v plavecké dráze č. 3.

Bazén Ponávka

Plavání v 25m bazénu

Zaplavat si můžete i v samém centru Brna. K dispozici je vám 25 metrů dlouhý bazén Ponávka rozdělený do tří drah s teplotou vody 27 °C a hloubkou 1,15–1,60 m. Bazén je vhodný pro kondiční plavání i pro neplavce. Veškeré zázemí je připraveno i na imobilní návštěvníky. K dispozici je jim nově zrekonstruované sociální zázemí s veškerým vybavením, pro vstup do bazénu je instalováno spouštěcí zařízení.

Bazén Ponávka

Parní sauna

V bazénové hale na Ponávce je nově k dispozici i bezbariérová parní sauna. Má kapacitu 8-10 osob, lavice vyhřívané po celé délce a vytápíme ji na teplotu 45 °C při vysoké vlhkosti. K sauně náleží i dvě bezbariérové sprchy.

Bazén Ponávka

Masáže

Součástí služeb poskytovaných v areálu krytého bazénu Ponávka jsou i masáže. Otvírací doba je od 8-17 hodin a k dispozici je široká škála typů masáží dle vašich preferencí: masáž klasická, relaxační, lymfatická, ABS-anti blok systémová masáž, baňkování nebo aroma masáž.

Bazén Ponávka

Plavání seniorů

Pravidelně každý čtvrtek od 12-15 hodin je bazén na Ponávce vyhrazen pro plavání seniorů. První hodina je věnována cvičení ve vodě pod vedením zkušeného instruktora a je v ceně základního vstupu. Zbývající čas bloku je možné využít k plavání bez plaveckých drah.

Bazén Ponávka

Aquaerobic

Každý čtvrtek se můžete v čase od 18-19 hodin zajít protáhnout do bazénu Ponávka na pravidelnou lekci aquaerobiku. Lekce jsou přístupné bez předchozí registrace.

Lázně Rašínova

Plavání v bazénu

Známý oválný bazén měří na délku 18 m a na šířku 7 m. Je hluboký až 2,20 m, ale u vstupu má hloubku pouhých 0,60 m. Bazén není rozdělen do drah, a je tak ideálním místem k tomu, abyste své děti naučili plavat, nebo se věnovali relaxačnímu plavání, ať už jste jakéhokoliv věku.

Lázně Rašínova

Vířivka

Ve vířivé lázni s teplotou cca 36 stupňů si skvěle odpočinete. Vířivka je spouštěna vždy v pravidelných intervalech, a to dvakrát v hodině na 10 minut. Svůj pobyt v bazénu tak můžete skvěle doplnit o další druh relaxace.

Lázně Rašínova

Posilovna

Součástí relaxačního centra Rašínova je plně vybavená klimatizovaná posilovna. Najdete v ní silovou i kardio zónu se vším co potřebujete pro bezpečný a efektivní trénink. Novinkou je běžecká novinka Spoteee, díky níž si můžete vyzkoušet proběhnout až 60 tras z celého světa.

Lázně Rašínova

Pronájem sálu

Součástí zóny posilovny je i cvičební sál o ploše 65 m2, který je ideální pro různá rehabilitační nebo sálová cvičení. Je vybaven mimo jiné i boxovacím pytlem a baletní tyčí. Sál je možné si jednorázově i dlouhodobě pronajmout.

Lázně Rašínova

Lekce posilování s trenérem v posilovně

V naší posilovně je možné absolvovat individuální lekce s profesionálním trenérem. Naučí vás správně provádět jednotlivé cviky, využívat potřebné stroje, pomůže s dosažením vašich osobních cílů nebo vás sestaví tréninkový plán. Individuální přístup je plně zaručen. Služby trenéra je třeba předem rezervovat.

Lázně Rašínova

Opalování v soláriu

Hned u vstupu do lázní je našim klientům k dispozici solárium. Moderní přístroj Hapro Luxura X7 s 38 trubicemi má mnoho atraktivních vlastností jako ergonomický profil lůžka Contour-Plus, opalovač ramen BackFlex nebo chlazení těla i tváře.

Lázně Rašínova

Saunování

Ve wellness centru Rašínova se můžete v klidu věnovat také saunování. Je pro vás připravena infrasauna, parní lázeň i klasická finská sauna. Každý z klientů si tak může vybrat způsob saunování podle svých preferencí. V ochlazovací části je k dispozici studna s ledovou tříští, ochlazovací bazének i masážní sprcha.

Lázně Rašínova

Kneippův chodník

Oblíbená a nenáročná vodoléčebná procedura známá pod názvem Kneippův chodník vám pomůže promasírovat chodidla a prokrvit nohy. Kneippův chodník je součástí našeho wellness centra. Určitě jej přijďte vyzkoušet, „procházka“ Kneippovým chodníkem nemá žádná zásadní zdravotní ani věková omezení.

Lázně Rašínova

Saunování pro ženy

Pravidelně každé pondělí v čase od 20–22 hodin je saunování ve wellness centru na Rašínově vyhrazeno pouze ženám. Využijte vyšší míru soukromí a přijďte si k nám odpočinout.

Lázně Rašínova

Total Body

Kombinace kardio cvičení a posilování pod vedením zkušené instruktorky, to je TOTAL BODY. Cvičení probíhá pravidelně každé pondělí a čtvrtek od 19–20 hodin. Místo na cvičení je třeba předem rezervovat.

Lázně Rašínova

Cvičení v posilovně pro seniory

Každé pondělí od 10–11 hodin jsou v naší posilovně vítání senioři. Mohou si zacvičit na strojích pod dohledem zkušeného trenéra. Cvičení je přizpůsobené věku, napomáhá zvyšovat svalovou hmotu a udržovat fyzickou i psychickou kondici.

Lázně Rašínova

Cvičení v sále pro seniory

Pro seniory je v našem sále připraveno pravidelné cvičení zaměřené na udržení fyzické a psychické kondice. Lekce vede zkušený trenér, jednotlivé cviky jsou přizpůsobeny věku a pomohou vám zachovat pružnost svalů a posílit celé tělo. Zacvičit si můžete každou středu od 10–11 hodin.

Lázně Rašínova

Změření zdraví (váha Tanita)

Pro všechny zájemce nabízíme měření na osobní váze s tělesnou analýzou. Díky tomuto měření se dozvíte důležité hodnoty, které mohou pomoci zlepšení vašeho zdraví a kondice. Součástí měření je také konzultace s profesionálním trenérem, který vám pomůže s interpretací výsledků měření.

Koupaliště Riviéra

Plavání v bazénu

Letní koupaliště Riviéra je skvěle vybaveno pro všechny plavce i neplavce. V letní sezóně od června do srpna na vás čekají dva bazény s dostatečnou kapacitou, každý z nich o neuvěřitelné délce celých 135 m. Ten pro neplavce má hloubku od 120–150 cm, druhý určený zdatnějším plavcům má hloubku 150–170 cm.

Koupaliště Riviéra

Atrakce

Celých 8 metrů vysoký tobogán, 15 metrů dlouhá skluzavka, vodní dělo, kbelíkový strom, vodní hřib, fontánky a chrliče vody – všechny tyto vodní atrakce tvoří nedílnou součást největšího letního koupaliště v Brně a postarají se o tu správnou letní zábavu pro malé i velké.

Koupaliště Riviéra

Brouzdaliště

Do největšího brouzdaliště v Brně se vejde neuvěřitelných 1000 dětí současně! Má totiž na délku celých 120 metrů s hloubkou v rozmezí 5–40 cm a díky atrakcím přizpůsobeným dětem v něm o zábavu není nouze.

Koupaliště Riviéra

Beach volejbal

Letní koupání a beach volejbal se skvěle doplňují. Proto je pro návštěvníky koupaliště Riviéra v areálu k dispozici hned šest beachvolejbalových kurtů. Pozor, kurty je nutné rezervovat předem, a to prostřednictvím elektronické rezervace.

Koupaliště Zábrdovice

Plavání v 50 bazénu

Největší z bazénu na koupališti Zábrdovice má na délku celých 50 metrů. Pro kondiční plavání jsou v něm vyznačeny celkem dvě plavecké dráhy. Zbývající plocha je vhodná i pro neplavce nebo ty, co s plaváním teprve začínají, hloubka bazénu je totiž příjemných 130 cm.

Koupaliště Zábrdovice

Bazén s vlnobitím

Koupaliště Zábrdovice se pyšní ojedinělou vodní atrakcí. Je jí umělé vlnobití, které si můžete vyzkoušet v jednom z našich venkovních bazénů. Vlny dosahují výšky až jednoho metru a pozvolna dopadají na dojezdovou pláž, iluze mořského příboje tak navozuje tu správnou letní atmosféru. Umělé vlnobití spouštíme vždy v půl, a to na dobu 10 minut.

Koupaliště Zábrdovice

Brouzdaliště

Na koupališti Zábrdovice samozřejmě myslíme i na ty nejmenší. Je pro ně připraveno venkovní brouzdaliště s maximální hloubkou 38 cm a celkovou plochou 10×10 metrů. O zábavu dětí se postará náš animátor, který organizuje hry pro děti i dospělé.

Koupaliště Zábrdovice

Beach volejbal

Hrajete rádi beach volejbal? Pak určitě vyzkoušejte bechvolejbalový kurt na koupališti v Zábrdovicích. Zahrát si můžete i bez předchozí rezervace, vše potřebné pro hru vám rádi zapůjčíme přímo na místě.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále