hledat
akce

OBSLUHA BUFETU

Hledáme posilu do našeho týmu v Aquaparku Kohoutovice na pozici obsluha bufetu.

MÍSTO VÝKONU:

Aquapark Kohoutovice

Chalabalova 946/2a, Brno-Kohoutovice

NABÍZÍME:

25 dní dovolené, příspěvek na rekreaci, čipové hodinky a volnočasové aktivity 5 - 10 tisíc Kč/rok, stravenky, zvýhodněná Multisport karta

NÁSTUPNÍ MZDA:

24 400 Kč, po zkušební době možnost osobního ohodnocení

nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • standardní obsluha zákazníků
  • příprava studeného i teplého občerstvení
  • práce s pokladnou

Kontakt:

Hanka Suchá, HR Managerka

tel.: 739 794 896

e-mail: sucha@starezsport.cz

Kontaktujte nás

Pokud svou profesní budoucnost vidíte v naší společnosti, dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis s průvodním dopisem na uvedený e-mail, nebo nám rovnou zavolejte a uvidíme, jestli se nám vaše schopnosti a profesní zkušenosti přece jenom nepodaří na některé pozici ve STAREZu zúročit.

+420 533 033 800 info@starezsport.cz