hledat
akce

OBSLUHA BARU

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu v Aquaparku Kohoutovice na pozici obsluha baru. Především brigádně, ale možnost i hlavního pracovního poměru.

MÍSTO VÝKONU:

Aquapark Kohoutovice

Chalabalova 946/2a, Brno-Kohoutovice

NÁPLŇ PRÁCE:

  • standardní obsluha zákazníků
  • příprava studeného i teplého občerstvení
  • práce s pokladnou

CO NABÍZÍME:

  • zázemí městské společnosti
  • po zkušební době možnost osobního ohodnocení
  • 25 dní dovolené, 3 dny Sick day, stravenky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč/měsíc
  • příspěvek na rekreaci a volnočasové aktivity 5 000 - 10 000 Kč/rok nebo příspěvek na dobití čipových hodinek nebo příspěvek na dětský příměstský tábor
  • příspěvek na Multisport kartu - možnost zřízení doprovodné karty
  • smlouva na 1 rok, možnost prodloužení na neurčito

MZDA:

HPP: od 24 400 Kč/měsíc

DPP/DPČ: od 140 Kč/hod.

nástup možný ihned

Kontakt:

Lenka Tužičková, personalistka

tel.: 734 864 155 (po-pá 9-15)

e-mail: nabory@starezsport.cz

Kontaktujte nás

Pokud svou profesní budoucnost vidíte v naší společnosti, dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis s průvodním dopisem na uvedený e-mail, nebo nám rovnou zavolejte a uvidíme, jestli se nám vaše schopnosti a profesní zkušenosti přece jenom nepodaří na některé pozici ve STAREZu zúročit.

nabory@starezsport.cz