hledat
akce

Strojník/strojnice - obsluha strojů bazén. zařízení

Hledáme obsluhu strojů bazénového zařízení.

Náplň práce

  • údržba, kontrola a opravy zařízení svěřených prostor
  • starost o veškerou technologii na středisku
  • kontrola stavu odečtu energií
  • vedení záznamů o celodenním provozu
  • kontrola kvality vody, stálosti hladiny v bazénu, výměna vzduchu
  • údržba a sanita bazénů, manipulace s bazénovou chemií
  • údržba a oprava čerpadel, motorů, strojů a jejich součástí
  • sledování a používání měřících a signalizačních zařízení

Co od Vás očekáváme

  • zkušenost z oblasti instalatérství, zámečnictví, obsluha strojů
  • manuální zručnost, nebát se fyzické práce
  • základy práce na PC
  • samostatnost, zodpovědnost
  • práci na 12 hodinové směny (07:45 – 20:15 hodin a 19:45 – 08:15 hodin
  • nástup možný ihned

Co Vám můžeme nabídnout

  • mzdu od 29 000,- Kč/měsíc
  • příplatek za směnnost a obsluhu velkých strojů
  • po zkušební době navýšení formou osobního ohodnocení
  • zázemí městské společnosti
  • 25 dní dovolené, 3 dny sick days,
  • příspěvek na stravování 150 Kč/odpracovaná směna
  • po roce příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč a rekreaci 8 000 Kč/ rok a příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč/měsíc

Smlouva na 1 rok, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na neurčito.

Kontakt:

Lenka Tužičková, personalistka

tel.: 734 864 155 (po-pá 9-15)

e-mail: nabory@starezsport.cz

Kontaktujte nás

Pokud svou profesní budoucnost vidíte v naší společnosti, dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis s průvodním dopisem na uvedený e-mail, nebo nám rovnou zavolejte a uvidíme, jestli se nám vaše schopnosti a profesní zkušenosti přece jenom nepodaří na některé pozici ve STAREZu zúročit.

nabory@starezsport.cz