hledat
akce

Stavební technik/technička

Hledáme stavebního technika/techničku přípravy a realizace oprav a investic.

Co vás čeká

  • podílí se na realizaci schválených investičních projektů, provádí technický dozor
  • dohlíží na plnění plánu oprav a investic společnosti
  • připravuje technické podklady pro zadávání veřejných zakázek
  • jedná se stavebními úřady dle stavebního zákona
  • koordinuje a vyřizuje reklamace
  • zajišťuje projektové řízení
  • odpovídá za organizaci přípravy svěřených projektů
  • připravuje časové harmonogramy projektů
  • dohlíží na plnění projektů, koordinuje postup jednotlivých prací
  • zpracovává písemné zprávy o stavu prací na projektu
  • podílí se na přípravě a kontrole projektové dokumentace dle příslušných právních předpisů
  • spolupracuje s investorem a inspektorátem bezpečnosti práce
  • připravuje podklady pro vyúčtování dotací projektu
  • dohlíží a kontroluje fakturaci v rámci projektu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání stavebního směru nebo SŠ vzdělání s autorizací autorizovaný technik pro pozemní stavby
  • praxe v daném oboru minimálně 2 roky
  • zkušenosti v oblasti přípravy a realizace oprav a investic výhodou
  • znalost stavebního zákona
  • schopnost týmové práce, smysl pro detail, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • bezúhonnost
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • výborná znalost práce na PC (MS Office)
  • kladný vztah ke sportu

Co vám můžeme nabídnout

  • nástup možný od měsíce dubna
  • mzda od 37 000 do 50 000 Kč dle vzdělání a praxe
  • zázemí městské společnosti
  • po zkušební době možnost osobního ohodnocení
  • 25 dní dovolené, 3 dny sick days,
  • příspěvek na stravování 100 Kč/den
  • po zkušební době možnost 2 dnů HO v týdnu
  • po roce příspěvek na rekreaci 8 000 Kč/rok volnočasové aktivity 6000 Kč a příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč/měsíc

Kontakt:

Lenka Tužičková, personalistka

tel.: 734 864 155 (po-pá 9-15)

e-mail: nabory@starezsport.cz

Kontaktujte nás

Pokud svou profesní budoucnost vidíte v naší společnosti, dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis s průvodním dopisem na uvedený e-mail, nebo nám rovnou zavolejte a uvidíme, jestli se nám vaše schopnosti a profesní zkušenosti přece jenom nepodaří na některé pozici ve STAREZu zúročit.

nabory@starezsport.cz