Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
hledat

Actions

Koupaliště Riviéra se na 9 dní promění v jedno velké sportoviště. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet několik druhů sportů pod dohledem brněnských sportovních klubů. Celá akce bude založena na principu hrací kartičky a při splnění daného počtu sportů získají návštěvníci drobné dárky od firmy STAREZ - SPORT a města Brna. Termín konání akce je naplánovaný od 10. do 18. června 2023. Informace o akci budou zveřejněny na facebookové události.

PŘEJÍT NA WEB dále

Což takhle prozkoumat brněnská sportoviště, vyzkoušet si nové sporty a spálit po Vánocích pár kalorií? Vybraná brněnská sportoviště otevírají v rámci dnů sportovišť každoročně své brány všem návštěvníkům zcela zdarma. Cílem je ukázat Brňanům možnosti sportování ve městě a motivovat děti i dospělé do pravidelného pohybu.

PŘEJÍT NA WEB dále

Příměstské tábory pořádá městská společnost STAREZ-SPORT, a.s. tradičně na koupališti Riviéra a jsou určeny pro děti ve věku 6-12 let. Tábor je určen pro plavce i neplavce a mimo čas strávený u bazénu nabízíme pestrý program se sportovním a zábavným obsahem. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici místnosti s náhradním programem.

PŘEJÍT NA WEB dále

Největší sportovní náborová akce zaměřená na motivování dětí k pohybu a přilákání k pravidelnému sportování. Na akci se prezentuje více než 100 brněnských klubů z více než 50 sportovních odvětví. Děti si mohou vyzkoušet nejrůznější sporty a zjistit, který je jejich srdíčku nejblíže. Na pódiu se během dne vystřídají desítky talentovaných dětí s ukázkami činností a rodiče a rodiče mají možnost se dozvědět od zástupců sportovních oddílů veškeré informace o možnostech pravidelného sportování.

PŘEJÍT NA WEB dále

Cílem projektu je nabídnout všem dětem bez rozdílu zdarma sportovní kroužky, které probíhají v rámci školní družiny pod vedením zkušených trenérů a instruktorů a přitáhnout je tím ke sportu. V rámci kroužků mají děti možnost si vyzkoušet různé druhy sportů. Projekt organizujeme za podpory statutárního města Brna ve spolupráci s brněnskými základními školami. Do projektu je každoročně zapojeno více než 30 brněnských základních škol.

PŘEJÍT NA WEB dále

Fotbalový mládežnický turnaj, který se koná v areálu Fotbalového centra Brno v Brněnských Ivanovicích je akcí pro všechny brněnské i přespolní fotbalové kluby. Dlouhodobý turnaj probíhá od října do března formou víkendových turnajů. Mladší žáci využívají komfort nafukovací haly, starší žáci poměřují síly na venkovním hřišti.

PŘEJÍT NA WEB dále

Kde jinde zahájit letní prázdniny než na Brněnské přehradě? První ročník akce pro širokou veřejnost nabídne na přelomu června a července bohatý program se širokým sportovním vyžitím na souši i ve vodě. Vstup je zdarma, cílem akce je podpořit zdravý pohyb (nejen) dětí a upozornit na některá rizika při prázdninovém sportování.

PŘEJÍT NA WEB dále

Užijte si na Riviéře ještě větší zábavu. Po celé prázdniny vždy od středy do neděle se na koupališti Riviéra uskuteční v odpoledních hodinách animační programy pro děti a dospělé. Zázemí animačních programů naleznete u beachvolejbalových kurtů. Pro návštěvníky koupaliště jsou tyto aktivity zdarma, včetně zapůjčení potřebného sportovního vybavení. Těšit se můžete například na sportovní aktivity jako aquaaerobik, jógu, lezeckou stěnu či tvořivou dílnu.