Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
hledat
Actions

Actions

7. 4. | 17. 11. | 6. 12. 2024

Což takhle prozkoumat brněnská sportoviště, vyzkoušet si nové sporty a spálit po Vánocích pár kalorií? Vybraná brněnská sportoviště otevírají v rámci dnů sportovišť každoročně své brány všem návštěvníkům zcela zdarma. Cílem je ukázat Brňanům možnosti sportování ve městě a motivovat děti i dospělé do pravidelného pohybu.

PŘEJÍT NA WEB dále

10.-16. 6. 2024

Koupaliště Riviéra se na 7 dní promění v jedno velké sportoviště. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet několik druhů sportů pod dohledem zkušených instruktorů. Celá akce bude založena na principu hrací kartičky a při splnění daného počtu sportů získají návštěvníci drobné dárky od firmy STAREZ - SPORT a města Brna. Termín konání akce je naplánovaný od 10. do 16. června 2024. Informace o akci budou zveřejněny na facebookové události.

PŘEJÍT NA WEB dále

27.-28. 6. 2024

Kde jinde zahájit letní prázdniny než na Brněnské přehradě? Třetí ročník akce pro širokou veřejnost nabídne na konci června bohatý program se širokým sportovním vyžitím na souši i ve vodě. Vstup je zdarma, cílem akce je podpořit zdravý pohyb (nejen) dětí a upozornit na některá rizika při prázdninovém sportování.

PŘEJÍT NA WEB dále

1. 7.-30. 8. 2024

Příměstské tábory pořádá městská společnost STAREZ-SPORT, a.s. tradičně na koupališti Riviéra a jsou určeny pro děti ve věku 6-12 let. Tábor je určen pro plavce i neplavce a mimo čas strávený u bazénu nabízíme pestrý program se sportovním a zábavným obsahem. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici místnosti s náhradním programem.

PŘEJÍT NA WEB dále

7. 9. 2024

Největší sportovní náborová akce zaměřená na motivování dětí k pohybu a přilákání k pravidelnému sportování. Na akci se prezentuje více než 120 brněnských klubů z více než 56 sportovních odvětví. Děti si mohou vyzkoušet nejrůznější sporty a zjistit, který je jejich srdíčku nejblíže. Na pódiu se během dne vystřídají desítky talentovaných dětí s ukázkami činností a rodiče a rodiče mají možnost se dozvědět od zástupců sportovních oddílů veškeré informace o možnostech pravidelného sportování.

PŘEJÍT NA WEB dále

14. 9. 2024

Rodinný festival a charitativní běh Skolíme Koliště pořádaný na podporu Sociálního nadačního fondu. Koná se každoročně v prostorách parku Koliště a na prostranství před Janáčkovým divadlem. Na návštěvníky čeká bohatý hudební i doprovodný program. Akce je propojením rodin s dětmi, sportovců i celé široké veřejnosti prostřednictvím Sociálního nadačního fondu s občany, kteří se ocitli v tíživých životních situacích. Veškerý výtěžek z akce je věnován konkrétním klientům Sociálního nadačního fondu.

PŘEJÍT NA WEB dále

22.-24. 11. 2024

Na festivalu Life! chystáme pro malé i velké sportovce mnoho různých sportovních aktivit, které si můžete vyzkoušet. Ať už jsou to míčové sporty, lezecká stěna nebo třeba laserová střelnice. Těšit se můžete také na doprovodný program, který zahrnuje sportovní vystoupení, soutěže nebo besedy.

PŘEJÍT NA WEB dále

Cílem projektu je nabídnout všem dětem bez rozdílu zdarma sportovní kroužky, které probíhají v rámci školní družiny pod vedením zkušených trenérů a instruktorů a přitáhnout je tím ke sportu. V rámci kroužků mají děti možnost si vyzkoušet různé druhy sportů. Projekt organizujeme za podpory statutárního města Brna ve spolupráci s brněnskými základními školami. Do projektu je každoročně zapojeno více než 20 brněnských základních škol.

PŘEJÍT NA WEB dále

Fotbalový mládežnický turnaj, který se koná v areálu Fotbalového centra Brno v Brněnských Ivanovicích je akcí pro všechny brněnské i přespolní fotbalové kluby. Dlouhodobý turnaj probíhá od října do března formou víkendových turnajů. Mladší žáci využívají komfort nafukovací haly, starší žáci poměřují síly na venkovním hřišti.

PŘEJÍT NA WEB dále

Užijte si na Riviéře ještě větší zábavu. Po celé prázdniny vždy od středy do neděle se na koupališti Riviéra uskuteční v odpoledních hodinách animační programy pro děti a dospělé. Zázemí animačních programů naleznete u beachvolejbalových kurtů. Pro návštěvníky koupaliště jsou tyto aktivity zdarma, včetně zapůjčení potřebného sportovního vybavení.