Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
hledat

Spravujeme 18 brněnských sportovišť a rekreační středisko

Od jara do zimy, uvnitř i venku. Staráme se o to, aby Brňané měli přístup ke sportu po celý rok bez ohledu na počasí. Svůj oblíbený pohyb si díky nám v Brně může najít a vyzkoušet opravdu každý.
Prohlédněte si kompletní nabídku našich sportovišť a naplánujte si jejich návštěvu. Za pozornost stojí všechna. Nejen ve vaší blízkosti ale i na opačném konci města.

A pokud budete znaveni ruchem města, můžete si zarezervovat pobyt v našem rekreačním středisku Jasenka v obci Zubří u Nového Města na Moravě. K odpočinku a nabití energie vám pomůže laskavý personál a okolní příroda CHKO Ždárské vrchy. 

Kluziště Vodova patří s rozměry ledové plochy 56 x 26 metrů mezi největší umělá venkovní kluziště v České republice a nachází se ve sportovním areálu na ulici Vodova v Králově Poli. Návštěvníci veřejného kluziště, které je ale také možné si pronajmout, zajisté ocení komfort v podobě vyhřívané šatny s uzamykatelnými skříňkami a oddělenými toaletami situované v hlavní budově. Kluziště je vybaveno několika dětskými trenažéry, k dispozici je půjčovna a brusírna bruslí, stejně jako stánek v občerstvením v těsné blízkosti ledové plochy. 

PŘEJÍT NA WEB dále

Lužánky Ice Skating

Po demolici celého objektu bývalého slavného zimního stadionu za Lužánkami vzniklo v roce 2009 na tomto místě nové kluziště. Krátce poté bylo svěřeno do správy společnosti STAREZ – SPORT.
Zázemí kluziště nabízí návštěvníkům nejen stánek s občerstvením, šatny, uzamykatelné skříňky a toalety, ale také ošetřovnu a brusírnu bruslí. V roce 2012 jsme služby na kluzišti rozšířili o půjčovnu bruslí, která je u veřejnosti velmi populární.

PŘEJÍT NA WEB dále

Kohoutovice Waterpark

Kohoutovický aquapark je jedinou stavbou svého druhu v Brně. Provoz byl zahájen 14. dubna 2010 a předán do správy společnosti STAREZ – SPORT.
Vodní ráj na Chalabalově ulici nabízí rekreační bazén s divokou řekou, vířivku, dvě sauny, posilovnu a zejména 25m plavecký bazén se šesti drahami. Nechybí dlouhý tobogán a střešní bazén. Aquapark Kohoutovice láká především rodiny s dětmi, ale neslouží jen veřejnosti – stal se oblíbeným zázemím i pro řadu škol a sportovních oddílů. 

PŘEJÍT NA WEB dále

Lužánky Municipal Swimming Pool

Areál Bazény Lužánky poskytuje perfektní podmínky pro milovníky plavání. Díky novému 25metrovém bazénu a revitalizovanému 50m bazénu se značně rozšířily možnosti nejen pro veřejnost, ale i pro školní výuku a pořádání mezinárodních soutěží. Najdete zde také moderní wellness zónu o rozloze 816 m2, ve které zregenerujete celé tělo. K tomu vám pomůže 5 saun, ochlazovací procedury, vířivka nebo zážitkové sprchy.

PŘEJÍT NA WEB dále

První zmínky o lázních na Rašínově se objevují už kolem roku 1890. Lázeňské a relaxační centrum Rašínova nabízí služby, které jako celek působí na tělo blahodárnými účinky. Návštěvníci centra zde najdou bazén, vířivku, wellness zónu a solárium, které se nachází v přízemí celého komplexu. Na toto relaxační centrum navazuje posilovna umístěná v prvním patře. Ve druhém a třetím patře je pak k dispozici centrum rehabilitační.

PŘEJÍT NA WEB dále

Ponávka Swimming Pool

Krytý plavecký bazén Ponávka je svými dispozicemi vhodný pro kondiční plavání jednotlivců i organizovaných skupin. Bazén je 25 m dlouhý, rozdělený do 3 drah a pravidelně zde probíhají lekce plavání pro seniory. K bazénu náleží parní sauna, oddělené zázemí šaten pro ženy a muže. Pokud jste po plavání unaveni, v patře budovy můžete ve všední dny zrelaxovat a dopřát ze široké nabídky masáží.

PŘEJÍT NA WEB dále

Riviéra Aquatic Center

Riviéra je charakteristická kaskádou říčních bazénů různé hloubky, které doplňují rozsáhlé odpočinkové plochy plné zeleně. Jedná se o největší brněnské koupaliště s celkovou délkou 390 m, tobogánem, skluzavkou a řadou dalších vodních atrakcí. Pro sportovní vyžití návštěvníků je k dispozici 6 kurtů na beach volejbal. Nechybí ani široká nabídka občerstvení. Celý areál koupaliště přijala naše společnost do majetku v roce 2006. Od té doby se snažíme areál kontinuálně modernizovat a občanům města připravovat něco nového. Jako tradičně, tak i letos jsou v nabídce animační programy.

PŘEJÍT NA WEB dále

Zábrdovice Aquatic Center

Koupaliště Zábrdovice je letním areálem, provozovaným v měsících červen až srpen. Čas odpočinku zde můžete příjemně strávit nejen vodními radovánkami, ale také sportovními a zábavnými hrami.

PŘEJÍT NA WEB dále

City Halls Vodova

STAREZ ARÉNU VODOVA tvoří dvě multifunkční sportovní haly a přilehlý areál s venkovním kluzištěm. Sportovní haly slouží primárně míčovým sportům, jako je basketbal, volejbal, házená a futsal.

PŘEJÍT NA WEB dále

Football center Brno

Areál Fotbalového centra Brno je ideálním místem k fotbalovým tréninkům během podzimních, zimních a jarních měsíců, kdy se nedá trénovat na přírodní trávě. Pro sportovce jsou připravena dvě standardní venkovní hřiště s umělým povrchem a osvětlením, přičemž kvalitou koberce s umělou trávou nemá hlavní hřiště v celém kraji konkurenci, jedno menší hřiště v nafukovací hale a budova se zázemím. Areál se nachází v Brněnských Ivanovicích.

PŘEJÍT NA WEB dále

Six-a-side Football Pitch - Lužánky

Hrací plocha hřiště pro malou kopanou o rozměrech 48×28 metrů je připravena jak pro veřejnost, tak pro zájemce z řad sportovních oddílů a škol. Celkový rozměr koberce s umělou trávou je 56×34 metrů. Díky umělému osvětlení je možné si hřiště pronajmout i ve večerních hodinách. Zázemí v podobě šaten s uzamykatelnými skříňkami a sociální zařízení najdou zájemci v přilehlé budově. Hřiště je nutné si dopředu rezervovat, kontakty a další informace naleznete na webu.

Beach voleyball Riviéra Aquatic Center

Beachvolejbalové kurty se nacházejí na letním koupališti Riviéra. K dispozici je připraveno 6 hřišť, která jsou v provozu během letní sezóny od května do září. Od roku 2022 je možné hrát beachvolejbal na Riviéře i v chladných měsících, a to díky vyhřívané nafukovací hale s osvětlením, která má speciálně uzpůsobený tvar, aby pojala všech 6 kurtů. Samozřejmostí je odpovídající zázemí v podobě šatech se sociálním zařízením. V nabídce naleznete i možnost zapůjčení vybavení pro jiné plážové sporty. 

PŘEJÍT NA WEB dále

Sport Area Anthropos

Sportovní areál za Anthroposem v současné době nabízí pouze pronájem travnatého prostranství zasazeného do krásné přírody. Jde o místo vhodné pro pořádání různých eventů, jako jsou např. sportovní akce, festivaly nebo firemní teambuilding. V roce 2023 by se naplno měla rozběhnout realizace multifunkčního areálu přístupného široké veřejnosti, ve kterém se bude nacházet množství hřišť na malý fotbal, beach volejbal, lezecká stěna, in line stezka a řada dalších sportovišť.

PŘEJÍT NA WEB dále

Jasenka Resort Zubří

V krásném prostředí CHKO Žďárské vrchy na samotném okraji lesa najdete rekreační středisko Jasenka. Místo pro kvalitní odpočinek i aktivní dovolenou.

PŘEJÍT NA WEB dále