Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
hledat
Save time! Come, beep and do sport!

Save time! Come, beep and do sport!

S čipovými hodinkami ušetříte 20 % na každém vstupu

Čipové hodinky jsou elektronický čip na náramku, který lze nabít libovolnou peněžní částkou sloužící jejich držiteli nejen k úhradě ceny čerpaných služeb na našich sportovištích.

Výhody čipových hodinek

OK

20 % SLEVA NA VSTUP NA BRNĚNSKÁ SPORTOVIŠTĚ

OK

VYUŽIJETE JE NA 8 BRNĚNSKÝCH SPORTOVIŠTÍCH

OK

MŮŽETE S NIMI PLATIT I ZA OBČERSTVENÍ

OK

JSOU PŘENOSNÉ - MŮŽETE JE PŮJČIT, KOMU CHCETE

OK

KREDIT NA ÚTRATU DOBIJETE KARTOU ONLINE

OK

NEPOTŘEBUJETE PERMANENTKU, PENĚŽENKU, DOKONCE ANI MOBIL

OK

MŮŽETE JE POUŽÍT I PRO VÍCE OSOB NAJEDNOU

OK

NEČEKÁTE FRONTU U POKLADNY - PÍPNETE SI A JDETE

OK

VYUŽIJETE JE NA 7+ RŮZNÝCH SPORTOVNÍCH A RELAXAČNÍCH ČINNOSTÍ

Conditions of acquiring a chip wristband

Service description

Často kladené dotazy

Online nákup čipových hodinek probíhá přes Brno ID. Nejprve je potřeba vytvořit základní registraci (za pomoci emailové adresy a určení hesla) na eshopu BrnoID.cz a následně přejít do modulu Sport, kde si zvolíte jaký produkt chcete zakoupit.

V e-shopu Brno ID lze prozatím zakoupit čipové hodinky pouze pro dospělou osobu. Pro děti či seniory zakoupíte čipové hodinky na pokladně, kteréhokoliv sportoviště společnosti STAREZ – SPORT, a.s. Prodej těchto typů čipových hodinek je omezen z důvodu nutnosti prokázat nárok na slevu, tj. věk dítěte (do 14-let včetně) nebo věk 65+.

Doba platnosti čipových hodinek je stanovena na 2 roky od posledního použití na střediscích společnosti STAREZ - SPORT, a.s.

V běžných případech v podstatě okamžitě po úspěšném zaplacení. Pokud by nebyl připsán do 24 hodin, obraťte se případně na Zákaznickou podporu e-shopu Brno ID.

Čipové hodinky lze využít na 8 sportovištích společnosti STAREZ - SPORT, a.s.. Jsou to: Aquapark Kohoutovice, areál Bazény Lužánky, Lázně Rašínova, Bazén Ponávka, Bruslení za Lužánkami, Koupaliště Riviéra, Koupaliště Zábrdovice a Kluziště Vodova.

Vstupy do bazénu, sauny, wellness, posilovny, solária a kluziště. Mimo to lze hradit i útratu za občerstvení nebo zakoupené zboží v Aquaparku Kohoutovice, v areálu Bazény Lužánky a ve všech 4 zděných stáncích na koupališti Riviéra.

Ano, čipové hodinky pro dospělé osoby jsou přenosné. To znamená, že je můžete půjčit komukoliv a daná osoba je může využívat místo vás. Na pokladně lze platit čipovými hodinkami i za vstup více osob najednou. Každá další osoba pak na pokladně obdrží vlastní hodinky pro uzamčení skříňky, které při odchodu opět vrací zpět na pokladně (platí jen na některých sportovištích).

Za celodenní vstupenku na koupaliště Riviéra zakoupenou v tomto e-shopu nelze nárokovat na pokladně při odchodu do 14 hod. vratku (rozdíl mezi celodenním a odpoledním vstupným).

Kde využijete čipové hodinky?

Získej čas! Přijdeš, pípneš, sportuješ. A ještě ušetříš!

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu (při nabití minimálně 1 000 Kč). Pořiďte si je ještě dnes přes e-shop Brno ID.

KOUPIT ONLINE dále